דף הבית    ניהול השקעות    רובוטים    אודות    הדרכות    אסטרטגיות    מאמרים    שיתופי פעולה   מומלצים   צור קשר  אסטרטגיות במט"ח

מאת יורם רז


מסחר במט"ח - אסטרטגית היפוך 2 נרות


כיצד לסחור באסטרטגיה הזו ולעשות כסף אפילו אם אתה צודק רק בשלושים אחוזים מהמקרים.

הסבר:

לא תאמין בעצמת האסטרטגיה הזו עד שתנסה אותה בעצמך. בגלל פשטותה לא מעריכים אותה נכונה לעומת אסטרטגיות אחרות. בחנתי את האסטרטגיה הזו מלפנים ומאחור והרווחתי בעזרתה בטרוף.

האסטרטגיה מנצלת את העובדה שהשוק "נושם" בעת תנועה במגמה מסוימת. כך ניתנת לנו אפשרות להכנס לפוזיציה בעלת סיכון נמוך ופוטנציאל גבוה בתיזמון מצויין. שים לב, במונח "נושם", כוונתי לתיקונים הקטנים שהמחיר עושה בעת תנועה במגמה עולה או יורדת. להלן מובאת דוגמא ל"נשימה" שהשוק מבצע בהיותו במגמה עולה.


גדולתה של האסטרטגיה היא בהזדמנויות הרבות שהיא מספקת וברווחיות הגבוהה שלה, כך שמובטחת לנו פעילות רבה בשמוש בה.


לאסטרטגיה יש יחס סיכוי סיכון של 2.5 ל-1 במסחר, דבר מצויין בהתיחס גם לעובדה שיש לאסטרטגיה 80% הצלחה. למעשה, אתה צריך רק 30% פוזיציות מוצלחות כדי להיות ריווחי.


כדי לסחור במגמה עולה: חכה ל - 2 נרות רצופים אדומים. וודא שהסגירה של הנר השני נמוכה מהנמוך של הנר הראשון. הכניסה לפוזיצית לונג הנה עם שבירת הגבוה של הנר השני (האדום).


כדי לסחור במגמה יורדת: חכה ל - 2 נרות רצופים ירוקים. וודא שהסגירה של הנר השני גבוהה מהגבוה של הנר הראשון. הכניסה לפוזיצית שורט הנה עם שבירת הנמוך של הנר השני (הירוק).כמו שהנך רואה, יחס הסיכוי סיכון הינו מצויין להפליא באסטרטגיה זו.

תוספות שלי - הנרות באסטרטגיה הם נרות יומים - מה שגורם לעיתים לסטופלוס של מאות פיפסים
ומינוף מאוד נמוך.

אני עושה אותו הדבר אך עם נרות של 4 שעות של סגירת היום כך שיחס הסיכון לרווח טוב יותר.

כך שכמו שאתם רואים בתמונה הבאה (לחצו להגדלה) הנר האדום נסגר במחיר נמוך יותר מהנר
שמלפניו וזה הנר של 12 בלילה. אנו שמים הוראה עתידית מעט מעל הפתיל העליון של הנר וסטופ מעט מתחת לנר. ואכן זה עשה את שלו ובגדול במקרה זה מדובר עח חוזה על הנפט.
בדוגמא שניה מדובר על הדולר - דולר קנדי שורט אנו רואים שהנר הירוק של 12 בלילה סגר גבוה יותר מהגבוהה של הנר שלפניו אנו נותנים פקודת שורט  עתידית שהתממשה ובגדול. (לחצו על התמונה להגדלה)

הערה שלי - להוסיף ממוצע 10 אקספונציאלי ולהצטרף למגמה
 שיש נגיעה בממוצע או אנו קרובים אליו.


מקור כולל סרטון וידיאו:
http://www.thefxedge.com/report/riskreward/2barsuperstrategy.htm


בהצלחה לכולם
ותודה לאלעד על התרגום ועל הרשות להשתמש בתרגום שלו באתר.

יורם רז


© 2009 Raz Forex