מנוע חיפוש באתר
דף הבית    ניהול השקעות    אודות    הדרכות    אסטרטגיות    מאמרים    שיתופי פעולה    מומלצים   צור קשר   
מסחר במט"ח - תחזית שבועית לשבוע 29/11/09

המלצות השבועיות - בשוק הפורקס סחורות ומדדים
השבוע שעבר שוב הזכיר לי כמה טוב שאני נצא בשווקי המט"ח הסחורות והמדדים ולא בשוק המניות.
המשבר בדובאי תפס את סוחרי המניות באמצע חג, ובבורסה סגורה (בארה"ב) לעומת זאת בשוקי המט"ח והסחורות שוב הדולר התחזק מכיוון שהוא מהווה מטבע מקלט מדדי המניות ירדו בצורה חדה.
הנפט ירד בצורה חזקה. וכולם מחכים לפתיחת המסחר בארה"ב - סקירה יומית על המסחר בארה"ב השבוע היא מאוד חשובה, רק שם נדע האם השוק  יחזור לרדת  בחוזקה, או יבלע את הגלולה המרה וימשיך הלאה.
אני מזכיר שיש הדרכות בוידאו על המטה טריידר 4  בקישור הבא הדרכות על מטה טריידר

sp500

מדד 500 המניות המובילות נפל בצורה די חדה עקב המשבר בדובאי, אנו רואים שלאחר הירידה החדה באה לנו תיקון פיבונאצי של 50  אחוז.  תיקון זה יכול להיות  קו התנגדות שנפרץ ומשמש כעת כקו תמיכה. לדעתי הירידות ימשכו ואם ביום המסחר הראשון אנו נסגור מתחת ל 1067 אז כנראה יהיו לנו עוד תקופה די ארוכה של ירידות.
לחץ על התמונה להגדלה
זהב

הזהב  ממשיך שבוע רביעי ברציפות לסגור יותר גבוהה מהשבוע שלפניו - בהעדר אלטרנטיבות אחרות הזהב משמש מקלט כמעט יחיד בפני אינפלציה, והוא נחשב להשקעה בטוחה יחסית שהשווקים בסיכון גבוה. גם המשבר בדובאי והתחזקות הדולר גרמו רק לתיקון מינורי יחסית והקרוב הוא יגיע לקו הפסיכולוגי הבא של 1200 דולר לאונקיה. שגם אותו הוא ישבור כנראה.
כסף

הכסף שלא בדומה לזהב נפל השבוע בצורה חדה עד לתיקון של 61ץ8 אחוז פיבונאצי ומשם הוא התחיל לעלות אך לא הגיע לרמות השיא בהם הוא היה. השבוע נראה לאן יהיה כיוון המסחר. כי הכיוון לפחות הקצר טווח השתנה מעליה לירידה.
נפט

מחיר הנפט צנח עקב הירידות בבורסות ועקב המשבר החמור בדובאי. מיששם לב נפרצה מגמת דשדוש בנפט שנע ממחיר של 80 דולר לחבית עד מחיר של 76 דולר לחבית בחודשים האחרונים.
המחיר שבר כלפי מטה ולהערכתי מחיר של 76 דולר לחבית שהיה קו התנגדות נפרץ ונהפך כעת לקו תמיכה. המשך הירידות בבורסות בעולם ידרדרו את מחיר הנפט למטה לכיוון ה70 דולר לחבית.אנו מחפשים משקיעים המעונינים להשקיע את כספם בסיסטמים אוטומטים או ידנים
עם תשואה (לפי תוצאות בעבר) של 2 עד 5 אחוז בחודש.
כל המעוניין יכול לקבוע עימי פגישה אישית
052-2680461

שבוע טוב ומבורך

יורם רז


אין באמור משום המלצה לפעולה או יעוץ  המידע המוצג הינו לידיעה ולימוד בלבד
ואינו מהווה תחליף ליעוץ האישי .
כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו עושה זאת על אחריותו הבלעדית.


מצורף מערכת להוספת הודעות - אשמח לקבל את חוות דעתכם

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
    © 2009 Raz Forex